Dom Zdrojowy, Jastarnia
Dom Zdrojowy, Jastarnia

Strefa rekreacyjna

Wybierz termin
16 maj 2021
17 maj 2021
Gwarancja najniższej ceny 

Strefa rekreacyjna

 

Strefa rekreacyjna Hotelu Dom Zdrojowy Resort & SPA to relaks zarówno dla dorosłych jak i młodszych Gości. Znajdują się tu zarówno leżanki do wypoczynku nad basenem jak i atrakcje dla dzieci – tu nikt nie będzie się nudził!

 

Basen i jacuzzi

Strefa rekreacyjna składa się z basenu o długości 20 m, szerokości od 5 do 7 m i głębokości 140cm. Dla najmłodszych przygotowaliśmy brodzik o głębokości 40cm, a dla spragnionych prawdziwego relaksu – dwa wygodne jacuzzi.

 

 

Basen i  jacuzzi

Sauny

W strefie relaksu znajduje się sauna sucha, sauna parowa oraz tepidarium – pomieszczenie wypoczynkowe z wygodnymi, kamiennymi i podgrzewanymi leżakami oraz słoneczna łączka jako bezpieczna alternatywa dla solarium.

 

Sauny

Sala fitness i siłownia

Dla miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA proponuje w pełni wyposażaną salę fitness. Znajdą tu Państwo miedzy innymi rowerki, bieżnie – nieodzowne w ćwiczeniach cardio oraz atlasy pozwalające pracować nad poszczególnymi partiami mięśni.

 

Sala fitness i siłownia
Zobacz na mapie

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij